Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Skidzin

Skidzin, małopolskie

  • 155 000 zł
  • 1 362 m²
  • 113,80 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Halska

Skontaktuj się

Działka Skidzin

Skidzin, małopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

155 000 zł

1 362 m²

113,80 zł/m²

Działka Skidzin

Zaktualizowane: 8 maja 2026

155 000 zł 1 362 m² 113,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 155 000 zł (113,80 zł/m²)
  • Działka: 1 362 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości HALSKA, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BNH-GS-2411

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż - Skidziń, gmina Brzeszcze (1362 m²)

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1362 m², położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Skidziń (gmina Brzeszcze). To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury. (...)

Agent

Ewelina Halska

503 123...

503 123 369

505 036 489

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

503 123...

503 123 369

505 036 489

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości